FORTING s.r.o.

Firma FORTING s.r.o., původním názvem REAL BV, vznikla v roce 1997. Již od svého vzniku se zabývala netradičními stavebními systémy pro úspory energií. Snaha o jednoduchost ve výstavbě dospěla postupně k nosnému programu firmy: ztracenému polystyrénovému bednění stěn, později také stropů. Firma pracuje po celou dobu na vývoji jednotlivých typů výrobků systému a na technologii provádění.

V současné době naše firma nabízí a provádí realizace ze sofistikovaného stavebního systému MAXPLUS pro pasivní výstavbu. Tento systém je doplněný jedinečným stropním systémem FORSIMPLEX. Pro zákazníky to vše znamená možnost využití nejlepších variant a materiálů pro moderní způsob bydlení. Od roku 2012 společnost nabízí také stěnové a stropní bednění Doka pro monolitické konstrukce a prodej prvků pro betonáž.

FORTING s.r.o. spolupracuje s stavebními firmami v rámci celé České republiky a také dodává do zahraničí.

Naší snahou je rychle reagovat na aktuální požadavky trhu a naučit zákazníky žít a přemýšlet ekologicky. Ochrana životního prostředí a úspora energií není jen módní téma, ale nutnost pro udržitelný rozvoj. Zákazníci tyto aktivity oceňují a jsou s našimi službami spokojeni. Profesionální přístup a péče o zákazníky je u nás samozřejmostí!

Pro naše zákazníky zajišťujeme

  • dodávky materiálu po celé ČR
  • realizace staveb po celé ČR
  • technický dozor při stavbě svépomocí
  • zpracování projektů
  • poradenství při výstavbě nízkoenergetické a pasivní stavby
  • úsporné technologie pro pasivní výstavbu

Na výsledky naší práce v oblasti realizace staveb je můžete podívat na stránce referencí.

Naši odbornost, kvalitu produktu a práce dokládají získané certifikáty.